درباره فرارايانه
شرکت فرا رايانه با نام کامل شرکت مهندسین فراکوشان رایانه توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاههای صنعتی شریف و پلی تکنیک در سال ١٣٧٧ تاسيس گردید. همچنين در سال ١٣٨٠ شركت مهندسين فراپويان رايانه به عنوان زير مجموعه‌اى از شركت فراكوشان رايانه جهت فعاليت اختصاصى در زمينه ارائه خدمات اينترنت آغاز به كار كرد. فعاليت كلى شرکت در زمينه خدمات دسترسى به اينترنت، طراحى و ميزبانى سايت‌هاى اينترنتى و توليد نرم‌افزارهاى مديريت شبكه متمرکز شده است و هم اکنون شامل سه بخش اينترنت، وب و نرم‌افزار می‌باشد.

شركت فرارايانه از اولين شركت‌هاى ارائه دهنده خدمات اينترنت در ايران مى‌باشد، كه با پيشگيرى سياست جلب رضايت مشتركين به عنوان يكى از بهترين و بزرگترين شركت‌هاى اينترنتى ايران باقى مانده است. به منظور ارائه خدمات بهتر،‌ شركت در نقاط مختلف شهر تهران مراكز سرويس مختلفي داير نموده و هم اكنون داراي چهار مركز سرويس در نواحي مختلف مخابراتي تهران مي‌باشد.
هدف هميشگی شرکت حفظ كاربران و ارائه خدمات بهتر بوده و تنها به جذب كاربران جديد اکتفا ننموده است.

بخش وب شركت كه با نام FaraHost فعاليت مى‌نمايد نيز از پيشروان ارائه خدمات ميزبانى، ثبت دامنه اينترنتى‌ و طراحى صفحات وب مى‌باشد. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد خدمات وب فرارايانه مى‌توانيد به آدرس www.farahost.com مراجعه نماييد.

بخش نرم‌افزار، كه در زمينه ارائه نرم‌افزارهاى مديريت شبكه و كاربران اينترنت فعاليت دارد، نيز يكى از پيشتازان اين صنعت در كشور مى‌باشد. نرم‌افزار EasyISP كه طراحى و پياده‌سازى آن به طور كامل توسط متخصصين شركت فرارايانه در بخش نرم‌افزار انجام گرفته است، اولين و تنها نرم‌افزار مديريت و حسابدارى كاربران در ايران است كه از حسابدارى و مديريت كاربران اينترنت، تلفن اينترنتى و SMS به صورت يكپارچه پشتيبانى مى‌كند. جهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم‌افزار مى‌توانيد به آدرس www.easyisp.info مراجعه نماييد.